BiaĹo-czerwona jednoczyĹa podczas obchodĂłw w Opolu
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: BiaĹo-czerwona jednoczyĹa podczas obchodĂłw w Opolu,
w którym piszą, że
"UroczystoĹci z okazji ĹwiÄta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbyĹy siÄ 2 maja przy Pomniku Bojownikom o PolskoĹÄ ĹlÄ
ska Opolskiego. W wydarzeniu uczestniczyli mieszkaĹcy, przedstawiciele wĹadz oraz z (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.