Biało-czerwona jednoczyła podczas obchodów w Opolu

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Biało-czerwona jednoczyła podczas obchodĂłw w Opolu,

w którym piszą, że "Uroczystości z okazji Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej odbyły się 2 maja przy Pomniku Bojownikom o Polskość Śląska Opolskiego. W wydarzeniu uczestniczyli mieszkańcy, przedstawiciele władz oraz z (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.